Viserea Targaryen
Pon Lip 01, 2019 2:07 pm Viserea Targaryen
Gość
avatar
Gość


Dad, where are you going?
Lord Lucerys Targaryen Panie Ojcze, zawsze wszystko robiłeś dla mojego dobra. Choć było nam trudno, gdy zmarła mama, staraliśmy się być dumnymi smokami. Cieszę się, że już jesteśmy razem. Dbaj o siebie, mojego brata i obiecaj mi, że kiedyś popłyniemy do Lys!




My dear brother
Lord Maelor Targaryen Drogi bracie, nawet nie wiesz, jak bardzo mi cię brakowało. Bądź wolny w przestworzach jak najdłużej się da. Nie ważne, czy będę nosić smocze nazwisko, czy nie - na zawsze zostaniemy swoim największym wsparciem.




Thank you for you
Lady Aelinor Velaryon Choć nie jesteś moją siostrą z krwi, jesteś nią z wyboru. I to jest właśnie powód, dla którego kocham cię tak bardzo. Mam nadzieję, że będziemy mogły być ze sobą jeszcze długie lata, bo nikt nie jest mi bliższy od ciebie.




Mira had a little deer
Lady Mirabelle Baratheon Jesteś doprawdy uroczą istotą i uwielbiam przebywać w twoim towarzystwie. Choć jesteś starsza nawet od mojego brata i mieszkasz znacznie dalej, jesteś osobą szczególnie mi bliską. Masz w sobie krew smoka i mam nadzieję, że kiedyś doda ci odwagi


Ostatnio zmieniony przez Viserea Targaryen dnia Wto Lip 30, 2019 9:39 pm, w całości zmieniany 2 razy
Re: Viserea Targaryen
Wto Lip 09, 2019 11:15 pm Re: Viserea Targaryen
Gość
avatar
Gość
Twój ojciec obdarzył mnie przyjaźnią, czasem Ci go zabierałem, gdy wypływaliśmy razem, lecz nie mogłem udawać, ze nie istniejesz, w końcu jesteśmy kuzynostwem. Różnica wieku znaczna, co na dobrą sprawę może oznaczać możliwość zbudowania relacji od podstaw, ale jestem za tym, by były pozytywne. Pod nieobecność Lucerysa u mnie zawsze znajdziesz wsparcie!

Skocz do: