beyond fire
Nie Lip 07, 2019 3:23 pm beyond fire
Gość
avatar
Gość
Breathe through the fear and walk through the fire. Spokojne dzieciństwo łagodnej Rhaenys przerwała trauma, która doprowadziła ją nieomal do szaleństwa. Odratowana ze skrajów świadomości poprzysięgła zemstę na oprawcach matki i po dziś dzień to właśnie zemsta napędza jej działania. Dworskie życie traktuje z dystansem, lecz nie sprzeciwia się rozkazom Króla. W kontaktach z innymi ostrożna, powściągliwa, nieufna.
Rhaenys Targaryen18Smoczy JeździecKrólewska wnuczka



Aenys
Velaryon
ratunek
Po raz pierwszy uratowałeś moje życie wyciągając mnie z wody, a każdym następnym razem czyniłeś to swoją obecnością. Jesteś jedyną osobą, której mogę zaufać, ideałem rycerza, za którym pójdę w każdy ogień. Kiedyś odwdzięczę Ci się za wszystko.
Daemon
Targaryen
ambicje
Chcą nas widzieć razem, lecz dostrzegłam to zbyt późno, by Cię ostrzec. Kuzynie, łączy nas wspólne dzieciństwo, lecz Twoje słodkie słówka nie działają na mnie w ten sam sposób, co na inne damy. Szanuję cię za oddanie rodzinie, ale nie umiałabym oddać Ci siebie samej.
Rainard
Baratheon
Nietakt
Odsłoniłam się na moment, a Ty wykorzystałeś to i wybudowałeś podwaliny przyjaźni między nami. Schlebiała mi Twoja lojalność, lecz pozwoliłeś sobie na zbyt wiele; o jeden gest za daleko. Między nami już nigdy nie będzie tak, jak dawniej.
Shiera
Targaryen
odpowiedzialność
Nie pozwolę, by kiedykolwiek stała Ci się krzywda. Mogę się wydawać nadopiekuńcza i zaborcza, ale czuję się za ciebie odpowiedzialna. Zawsze będziesz miała we mnie wierną przyjaciółkę. Dorastamy, a nasza relacja razem z nami.

Skocz do: