Dorne
Sob Cze 29, 2019 8:27 am Dorne
Admin
Admin
209
Administracja
https://www.w3schools.com/colors/colors_picker.asp
Kruki
Temat zbiorczy dla listów wysyłanych do Dorne, do osób nieposiadających własnego kruka.

Re: Dorne
Nie Lip 07, 2019 4:27 pm Re: Dorne
Gość
avatar
Gość
Zaproszenie

Do niezłomnej Księżnej Sarelli Nymeros Martell
władczyni Dorne, mojej sojuszniczki

Nie mogąc upewnić się o tym osobiście, wyrażam nadzieję iż pozostajesz w zdrowiu, a Twojej krainy nie nękają trwogi pod żadną postacią. Wypracowany przez nas pokój wciąż pozostaje niezwykle ważną dla mnie kwestią, co chciałbym udowodnić, przesyłając to zaproszenie.

Pierwszego dnia piątego księżyca odbędzie się w Królewskiej Przystani turniej powodowany jubileuszem mego wstąpienia na tron. Z ogromną radością powitam na nim Waszą Książęcą Mość wraz z Jej rodziną, a także najdzielniejszymi wojownikami Dorne.

Gwarantem pokojowego nastawienia moich poddanych niechaj stanie się moje słowo oraz rozkazy, jakie wydałem Gwardii Królewskiej, Straży Miejskiej oraz seniorom najznamienitszych rodów Westeros. Ród Martell oraz Wasi chorąży powitani zostaną z wszelkimi honorami.

Wyrażam nadzieję, że odpowiedzią na zaproszenie stanie się przybycie Jej Książęcej Mości wraz z rodziną do stolicy Siedmiu Królestw, gdyby jednak tak się nie stało, wiadomość przesłana krukiem spełni swoją rolę.

podpisano,
Król Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi
Protektor Królestwa
Lord Siedmiu Królestw
Jaehaerys I Targaryen
{pieczęć królewska}

Re: Dorne
Pon Lip 08, 2019 10:36 pm Re: Dorne
Gość
avatar
Gość




Lord Myghal Fowler

Lordzie Fowler

W związku z wiadomością, którą dostarczono nam z Królewskiej Przystani, w imieniu księżnej Sarelli Nymeros Martell, chciałbym zaprosić Cię wraz z małżonką i świtą do Słonecznej Włóczni. Choć wieści nie są niepokojące, najlepiej byłoby, gdyby udało wam się przybyć bezzwłocznie.

książę Lorent Nymeros Martell
sobade.


Re: Dorne
Sponsored content

Skocz do: